1997 - 

Mucizelere inandığınız oldu mu? Ya da en azından bir mucizeyi düşlemenin gizli zevkini tattığınız?

 

Örneğin “dile benden ne dilersen” diyen cömert bir cininizin olduğunu hayal ettiniz mi bir an olsun? Ya da isteklerinizin bir çırpıda gerçek olduğu büyülü bir mekânı? Belki evet, belki de hayır...

 

Creativme, markadan istenebilecek her şeyin varolduğu, mucizevi fikirlerin gerçekleştiği bir mekândır. Ünü ülkenin dört bir tarafına yayılmış olan bu dükkâna gelen müşterilerin tek bir hedefi vardır: Kendilerine herşeyin vaadedildiği bu yerden, hayatta en çok istedikleri şeyi almadan ayrılmamak... Kimisi yeni bir marka doğuşu, kimi büyük bir marka yaşatmak, kimi de korkularından kurtulup markasını öldürmek için oradadır. İsteklerine biçilen bedeli ödemeye çoktan hazırdırlar. Ancak Creativme'de alışverişler kolay değildir.Çünkü Creativme'nin bir kuralı vardır: Müşterisini dükkândan alabileceği en iyi şeyle göndermek... Creativme ile müşterileri arasında geçen sıkı pazarlıklar, hayata dair önemli sorgulamalar içermektedir.

 

Creativme’de siz de kendi gerçeğinizle karşılaşabilirsiniz. Ancak şu soruya hazırlıklı olun: Hayatta en çok istediğiniz şey, bu topraklardan bir dünya markası mı çıkarmak?

 

Kayseri Reklam Ajansı

 

"İki farklı tavır takınabilirsiniz. birincisi soğuk ve matematiksel, ikincisi sıcak ve samimi bir ikna yöntemidir. ben şiddetle ikincisini öneriyorum. çünkü iletişim alanında şöyle bir gerçek vardır: entelektüel olmaya çalıştıkça, ikna kabiliyetinizi oluşturan sezgisel yeteneklerinizi kaybedebilirsiniz. halbuki insanları asıl etkileyen ve duygulandıran da bu yeteneklerdir. "

 

 

Bill Bernbach