MARKA 

OLUŞTURMA 

MARKA 

KİMLİĞİ 

MARKA 

İMAJI 

MARKA 

YÖNETİMİ 

MARKA GELİŞİMİ 

MARKA 

AİLESİ 

MARKA 

İYİLEŞTİRME 

MARKA 

KONUMLANDIRMA 

MARKA 

ANALİZLERİ 

YARATICI 

ÇALIŞMALAR 

MARKA 

STRATEJİLERİ 

PRODÜKSİYON 

POST PRODÜKSİYON 

BASILI İŞLER 

PROMOSYON 

DOĞRUDAN 

PAZARLAMA 

DİJİTAL 

PAZARLAMA 

MEDYA 

PLANLAMA VE 

SATINALMA 

SPONSORLUK 

PROJELERİ 

SOSYAL 

SORUMLULUK 

EĞİTİM VE 

DANIŞMANLIK 

PR VE BASIN 

ETKİNLİK 

ORGANİZASYON 

NÖRO 

PAZARLAMA 

MAĞAZA 

İÇİ PAZARLAMA 

VİRAL 

GERİLLA PROJELER 

SOSYAL MEDYA 

2D / 3D PROJEler 

Marka Oluşturma

Marka oluşturmak, üreticinin ve tüketicinin; hem aklına hem kalbine hem de cebine giden yoldur. Marka, tüketicinin zihninde ben ‘’Buradayımdır.’’ Marka oluşturmanın temeli önce değer oluşturabilmektir. Bir gece de marka oluşmaz. ‘’Ben zaten markayım’’ dediğin an marka olmadığının farkında değilsin demektir. Çünkü buna karar veren tüketicidir. Siz kendiniz bunu belirleyemezsiniz. Sizin marka olduğunuzu ancak karşınızdaki (tüketici) karar verir ve söyler.

Ayakları yere basan fikirlerle uçmaya hazırsanız, biz de markanızı oluşturmaya hazırız.

Marka Kimliği

Kırmızı rengin zihinde iştah uyandırdığını, kokuların satın almaya etkisini, tüketicinizin kullandığınız sloganı benimsemesi için, sadece 2 saniyenizin olduğunu biliyor musunuz? Tamam,  hemen panik yapmayın biz sizin için bunların hepsini üstlendik. Şimdi sakin olup, kahvenizi yudumlamaya devam edebilirsiniz… 

Marka İmajı

Sizin markanızın da imajı var. Eğer iyi bir imaja sahipseniz prestij sahibi olursunuz, kötüyse batarsınız. Oluşturacağımız şey imajla gelen prestijiniz.

Marka Yönetimi

Güçlü bir marka olabilmek için sadık müşterilere ihtiyacınız var. Kısa sürede uzun vadeli çıkar elde etmek istiyorsanız, daha yüksek kar elde etmek ve cironuzu göklere taşımak hedefinizse eğer... Markanızın tutarlılığını ve sürekliliğini korumak için, ajansımıza sizleri bekliyoruz.

Marka Gelişimi

Realiteniz ve vizyonuz arasında ki boşluğu sıfıra indirmek için Creativme!

Marka Ailesi Oluşturma

Markanız... Markalarınız... Marka yaşamı boyunca oluşturacağınız alt markalarınız ve firmalarınız ile birlikte bir marka ailesi olmak ve bütün markaları tek çatı altında doğru bir strateji ile yönetmek için marka ailenizin doğum aşamasından itibaren yanınızdayız.

Marka İyileştirme

Panik yapma, sakin ve şeffaf ol. Destek almayan birçok firma artık yok. Gerçekleri yanına al ve olmak istediğin yeri belirle.  Seninle iletişim kurmamız için bizi yani reklam ajansını ziyaret et.

Her şey aslında bu kadar pratik...

Marka Konumlandırma

O zaten bu sektör de birinci algısını unut. Oyuna 90+3 ‘de giren oyuncu olabilirsin, fakat golü attığın an tribünleri galeyana getiren sensin demektir.

Sağ kanatta mısın? Defans’ta kim var? Rakip takım ne durumda? Fileyle top ne zaman buluşacak?

Hepsi belirlenmiş durumda…

Sen yeter ki sahaya çık.

Marka Rakip ve Medya Analizleri

Çalıştığınız medya analiz şirketi size anlaşılması zor veri sonuçları mı sunuyor?

Amaç raporların üzerini kapatmanız ve cebinizi açmanızdır.

Bir yığın gazete kupürü mü?

Sektör dijital medyaya geçeli çok oldu...

Bilgi bombardımanıyla sizin beyninizi ele geçirmeyeceğiz.

Creativme’de istediğiniz şey neyse sadece onu duyacaksınız..

Yaratıcı Çalışma

Zihinler her gün milyonlarca mesaja maruz kalıyor.

Akılda kalmak için saniyelerimiz olabilir. O yüzden daha sade, daha kreatif.

Marka İletişim Stratejisi

Kaliteden dem vururken, ucuzluktan bahsedilirse eğer müşterinin güvenini kazanamazsınız. Kırılmayan cam bardak denildiğinde ‘’hadi oradan’’ diye iç geçiriyorsak. Yanlış iletişim stratejisi de tüketiciye aynı şeyi düşündürür. 

Bu sıkıntıları yaşamıyorsanız... Uygun stratejiyi belirleyen ve doğru iletişimi kuran reklam ajansıyla çalışıyorsunuz demektir.

Uygulama, Prodüksiyon Yapımlar

Bu olmaz, bu imkansız, denedik yapamadık… gibi olumsuzluğu ve imkansızlığı çağrıştıran ifadeleri unutan ve sizin hayallerinizi somutlaştıran reklam ajansı sizi bekliyor.

Basılı İşler

Firmanızın okunması için gazetelerin 3. sayfasında yer almasına ya da magazin dergilerinde odak noktası ünlüler haline gelmesine gerek yok. Creativme reklam ajansının basılı mecra alanını kullanmanız farkındalığınızı oluşturacaktır. Promosyon kitleriniz içinde buradayız.

Doğrudan Pazarlama

Rasyonellik tabanında satışa ikna ederek, tüketiciye tamam budur dedirten ve hedef kitlenin duygularına dokunan satış anlayışı benimseyen Creativme, hazırladığı stratejilerle firmanızı istenilen satışın üzerine çıkaracaktır.

Dijital Pazarlama

Elimizdeki küçük renkli ekranlarda her gün saatlerce kayboluyoruz. Müşterileriniz bu renkli ekranlarda kaybolurken yollarını sizinle birlikte bulmasını istemez misiniz? Dijital pazarda doğru strateji ve konumlandırma ile cirounuzu, iş hacminizi ve en önemli varlığınız Markanızı büyütüyoruz.

Medya Stratejisi, Planlaması, Satın Alınması

Şimdi bir reklam ajansı düşünün!

Çektiği reklamlara TL’den altı sıfır atılmamış gibi bütçeler çıkaran,

Bir hamlede markayı göklere çıkaran, ardından izlediği yanlış strateji ile yok eden,

Cebinizi boşaltan, tek seferlik işler peşinde koşan...

İşte biz o değiliz. Uzun ömürlü beraberlikler oluşturan ve

kaliteli işler ortaya çıkaran reklam ajansıyız.

Sponsorluk Projeleri

Sponsorluk çalışmalarıyla; tüketicilerin isteklerine, temel standartlarına ve kalbine dokunmuş olursunuz. Bu da tüketicinize verdiğiniz değerin beraberin de, ürettiğiniz ürünlere de değer verdiğiniz algısını oluşturur. Bu projelerle sadık müşterileriniz katlanarak artar.

Kısaca müşterilerinizin duygularına dokunmak için yollarımızın kesişmesi gerekiyor.

Kurumsal Sosyal Sorumluluk Projeleri

Markanızın, ürünlerinizin güçlü olması sizin bir numara olacağınız anlamına gelmemektir. Markanız tüketici ile duygusal bağ kurarak, toplumun sorunlarına da çözüm getirmeye başladıkça yıkılamaz bir kaleye dönüşecektir. Kurumsal sosyal sorumluluk projeleri üretmek ve geçekleştirmek için doğru adres Creativme.

Eğitim ve Danışmanlık Programları

En güçlü firmalar doğru strateji, doğru yönetim ve doğru ekiple yol alanlardır. Ekibinizi ve kendinizi güçlendirmek için Creativme Eğitim ve Danışmanlık Programı ile rakiplerinizin bir adım önüne geçin.

PR ve Basın

Yaptığınız ürünü tüketiciye nasıl lanse edeceksiniz, basın ile doğru ilişkileri kurmak ve doğru konumlandırmayı yapmak için bağlantıları güçlü sektör analizinizi iyi yapabilen, doğru strateji ile inisiyatif alarak sizi en iyi şekilde temsil edecek bir Ajans mı arıyorsunuz ?

Etkinlik Yönetimi

Bir fuar, açılış, relansman, yeni ürün lansmanı veya şirket içi motivasyon etkinlikleri. Siz hayallerinizi bize anlatın, geriye kalan her şey için Creativme etkinlik stüdyo göreve hazır.

Nöromarketing

Hiç düşündünüz mü?

Büyük mağazaların kendilerine ait kokusu neden var? 

Renkler nasıl bir hakimiyet sağlıyor hayatımız da?

Bunların hepsi algı operasyonu, operasyon deyince aklınızda kötü şeyler canlanmasın , yıllardır kullanılan satış teknikleri. 

Bize çaya gelin, ürünlerinizi satabilmek için tüketicilerinizin zihinlerinde yer edinelim.

Shopper, In-store Marketing

Ulusal bir ağa sahip olup, bu ağı ve bu ağınıza giren müşterilerinizi en iyi şekilde yönetmek ve sürekli güçlenmek için tecrübelerimiz ve çözümlerimiz sadece bir telefon kadar uzağınızda.

Viral, Gerilla ve Alternatif Projeler

Eğer suyla çalışan araba üretmiyorsanız ya da tekerleği siz keşfetmediyseniz, daha önce olmayan bir şey de üretmediyseniz… Bu mecralara ihtiyacınız var demektir.

Sizin için ne yapabiliriz? Gelin görüşelim.

Sosyal Medya

Yeni medya ile tanışmak için doğru zamanı mı bekliyorsun? O zaman hemen bizimle iletişime geçerek Yeni medya ile yeni müşterilere merhaba demenin tam vakti!

2D / 3D Çalışmalar

Yeni bir ürün mü tasarlıyorsun, ürününü daha iyi tanıtabilecek çalışmalara mı ihtiyacın var. Sen hayal et Creativme yapsın.

Please reload